Financování a podpora EU

Naším hlavní motivem je rozvoj sociální a občanské kompetence v oblasti redukce stresu a napětí, zvýšení psychické odolnosti a dalších sociálních kompetencí. Mezi hlavní aktivity společnosti patří rozvoj a šíření meditačních technik prostřednictvím mobilní aplikace, která pomáhá cílové skupině v redukci stresu a zlepšování psychické pohody a psychické výkonnosti. Věříme, že rozvoj těchto návyků ve společnosti vede k udržitelnější a pospolitější společnosti, čímž naplňujeme jednu z nejvyšších priorit programu. Mimo to SciDat pořádá školení a semináře a vyvíjí vlastní edukační materiály.

Náš hlavní motiv je rozvoj klíčových kompetencí v oblasti redukce psychické nepohody. Díky vývoji pokrokových meditačních metod, na kterých spolupracujeme s našimi partnery věříme, že široká veřejnost dokáže poskytnout pomocnou ruku ve zvládání vypjatých situací. Na projekt je poskytována finanční podpora od EU.

Calmio v číslech

4,6/5,0

Recenze na Google/App Store

100 000+

Stažení aplikace

1 800+

Stažení aplikace

Zkusit Calmio nic nestojí

Začít meditovat nikdy nebylo jednodušší. Stáhni si Calmio zdarma, nadechni se a zkus třeba náš volně přístupný základní kurz.

Buďte vřelí ke své mysli

Přístup ke sbírce více než 150 meditací na všechno od zmírnění stresu, klidné spaní až posílení sebevědomí.

Usínejte v posteli se zvuky přírody, hudbou či dechovými cvičeními.

Vytvoř si z mindfulness denní rutinu a zkvalitni svůj život díky meditační praxi.